Tüm kozlarımı dökmüştüm Eğilip– annecim şimdi çıktığım deliğe tekrardan giricem Odama geçip paketten sardığım otu aldım Sonra sikinin kafasını amımın deliğine yerleştirdim ve “Hadi oğlum sok! Anneni yarağa doyur, annenin kocası sen ol, hadi sok artıkk!” dedim Beni tekrar sarıp, boynumu yalıyor, göğüslerimi ısırıyordu.

Haydar, Caferin bu hareketinden dolayı özür diledi Tatil zamanı gelmişti otobüsle Alanya’ya gittim Ablamın başı halen eniştemin dizinde olduğu için o esnada sarsılınca birşeyler mırıldandı Ademden beri ensest yaşamı var insanlıkta İlerleyen günlerde Aynur ile gizli gizli takılmaya devam ediyorduk bu grup deneyimi içinde planı yapmıştım.

Gerçekten tam bir lavuktu O yaz terasta bir kaç defa daha takıldık Amı gerçekten çok dardı, benimkisi biraz kalın veya büyük gelmiş olacak ki; “içimi komple doldurdun, biraz büyük geldi, yavaş hareket et nolur” diye ekledi kısık sesle Karım, “Memleketinde seks yaptığın birisi var mı? En son nezaman seks yaptın? Sevgilin var mı? Sevgilin ağzına alıyor mu? Arkadan yapıyormusunuz? Hiç Eşek siktin mi?” gibi sorular sormaya başladı.

Hikayenin sonu arzu ettiğiniz gibi şaşalı olmadığı için üzgünüm Sabaha kadar sikiştik Melike adında kumral, uzun boylu, tatlı bir kızdı Teşhis koyabilmem için ne olduğunu anlatmanız gerek ve muayenne etmem gerekecek.

Daha sonra Cem bana anlattı, o gün birlikte banyo yaparlarken, Cem bir punduna denk getirip görümcemin götünü de sikmiş! (Zaten sikmeseydi şaşardım!) Kasayı babama bırakıp depoya geldi o gün dışardan gelirken de pasta almıştım yerim diye Hep Otelde vakit geçirdik Hemen banyoya gitti bana söylene söylene üstünü temizlerken bile bana küfrediyordu

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*