Bayan reyonunda bulunmayı onlara ellermle ayakkabı denetmeyi çok severim Daha yemege baslamadan bunlar kadehleri yuvarliyorlardi Boğuk sesler çıkardım, kurtulmak istedim Çünkü eğer bir kadını orgazma ulaştırırsanız bunu fark etmemeniz imkansızdı Tüm odaları boş olan evin oturma odasının ortasında ince bir örtü ve bir miktar selpak vardı sadece.

Sesi titremeye baslamisti Ara, sira, giyiyorum seksi kiyafetlerimi, ya da yalnizca erotik ic camasirlarimi, oyle karsiliyorum kocami Sabırsızlanmaya başlıyordu Neredeyse kaza yapmaktan korkuyordum.

Ben aç bir kurt gibi Dilek’in ayaklarına sarıldım Ben zaten evliyim O da damarları kalem kadar kalınlaşmış, kafası kocaman olmuş sikimi sıvazlamaya başladı Bu kez kardeşi İdil’di, toplarımın üzerinden başlayıp yavaş yavaş penisimin başına ulaşana kadar sürdü topuklusunu, tabanları daha sertti Yoksa… Yoksa…? “Ne bakıyorsun ulan karıma? Bana bak.

Ben yatakta yüz üstü yatarken malı kaldırmış bacaklarımın arasına girip köklemişti bir anda Kimse tanımadığı için maske kullanmıyoruz Daha sonra bu videolari seyredip, yine tahrik olup sevisiyorduk Ben yokum, unuttun mu? Ben saklanıp sizi izlerim Baktıkki olacak gibi değil ve geceyi normal bir sikişle bitirdik

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*