Gözlerine bakıp ağzına sikimi soktum Yarağımı tekrar amına soktum Üzerinde eğilip kalkıyor, eğildiğim zaman yarağım amının derinliklerine girerken, dudaklarını öpüyor, emiyordum Ya işte oluyordu, ya arkadaşlarıyla dışarıdaydı Gözüne sürdüğü iki parça boya şimdi yanaklarından akıyordu.

Peçete istedi benden,bende tunike silmesini tunikten yalayacağımı söyledim,eşimin üstünde çıkardı,sikini ve amını temizledi bana uzattı,bende dölleri yalayarak 31 çekerek koltukta boşaldımArif haftaya geleceğini söyledi bizde önce tanışmak istediğimizi ilk seferde beraber belki olamıyacağımızı söyledik ve kabul ettikupkuru duruyordu amı Bu da işime geliyordu Dönüp baktığımda onun da aletini dışarı çıkarıp hazır bir şekilde beklediğini gördüm.

Erkeğim benimsonra aklıma holun en ucundaki ışığı yakmak geldi Sırılsıklamdı kadınlığı, gözleri kaymıştı Sikim adeta zonkluyordu.

Gerçekten hiç böyle bir şey yaşamamıştım Hale aralıksız konuşuyordu ?Senin önünde, başka bir erkekle deli gibi seviştiğimi düşün? Seviştiğim adamın bana hoyrat davrandığını? Canımı çıkardığını? Sonra hayvan gibi içime boşalarak gittiğini? Sonra da senin, o beni sikerken bir kenarda seyrettiğin yerden kalkarak içime girdiğini düşün Artık sevişmelerimizde sadece bu konular vardıve ben cok sevinçliydim Hem de sikilirken.

Arif 4 kasımda yük getireceğini ve 6 kasımda döneceğini bildirdi Birkaç takım daha denedikten sonra en sonunda vurucu darbeyi yapmıştıPeçetelerle temizlendik ve giyindik uyuduk Hoşsohbet, babacan ve çok karizmatik bir kişiliği vardıVs-VsKac apartmana girdim ciktim ben bile bilmiyorum en sonunda dedim ulan bu apartmandada satamazsam biseyler direk sirkete geri gidecem basacam istifayi.

Kocasından başka bir erkek tanımamış bir kadının tedirginliğiydi -nasıl buyudu bu kadar -elleyince hoşuma gittialtımda perişan ettim

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*