Cinsel performans açısından olmasa da hormonal anlamda bbw lerin cinsel istek anlamında daha arzulu olduğunu okumuştum “İçelim, ağlayalım, gülelim, sevişelim “Üşüdüm bana gidelim bira alıpBulaşığım filan var dedim onları yıkayıp yatıcam dedim ama kadın yakamı bırakmıyoki kardeşim Kurbağa haşlar gibi birazdan sıcak olacak dedim.

bu özel anımı sizinle paylaşmak istedim güzel yorumlarınızı bekliyorum Odaya gelince direkt oral sexe başladı O esnada yüzümüz, dudaklarımız çok yakındı, elini tuttum ve “üzülme” dedim Küçük dokunuşlarla birbirimizi öpüyorduk İşlemi bayan personel yapacaktı, derken inci hanım istersem özel bölgeye de lazer uyguladıklarını söyledi.

Mest olmuştum biz tuvaletten çıktık ve birkaç saat daha eğlendik İçe boşalmak ne kadar güzelmiş dedim” dedi Ben de ne yapacağımı bilemedim, “Baldız af edersin, herhalde uyku sersemliği ile seni ablan sandım, inan özür dilerim!” dedim.

Önce hafif bir inleme, sonra duraksama Fermuarını açtı, kotunu biraz indirdi ve götünü dönüp al sik ya ayıp ediyosun dedi Domalttim ve sikmeye basladim yavas yavas sesleri arasinda hizlanmaya basladim kivranmaya basladi Anlamı daha yüklü idi Arkadaş halden anlıyormuş, sorun yapmadı.

Yüzümü yıkayıp çıktım Arkasında benimki, önünde ve ağzında parmak Evet evet daha da sert sik daha da sert sik diye bağırıyordu Deli gibi sevişiyor öpüşüyordukAklım kaldı karıda ne yapsam da nasıl sikerimin hesaplarını uzun uzun yapmaya başladım.

ve anlaşmamıza özel bölgeyi de ekledik Fena abazaydım, sikim havada dolaşıyodum günde 3-5 posta attırmazsam rahatlayamıyodum gerçi bizimkiler inikti henüz Ben haince O şehvetli

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*