” “Yok aslında bizim libidomuz biraz yükselmişti” dedim Numan Beyin amındaki yarağını sanki yarağımın kafasında hisseder gibi oldum Bana ne olduysa artık, birden azmıştım yine Ben ise yerdeki kıyafetlerimi alıp Meliha Hanımın peşinden çıplak halde üst kata çıktım.

şortumun üzerinden ellemesine rağmen delirmiştimİşkencenin bitmesini sağlayacak şey de benim orospu olmayı kabul etmemden geçiyordu Yeni penisi ağzımla karşıladım Denize girip biraz yüzdüm Kepi havada yakalayan karımın ne yapacağını çok merak ediyordum.

Son bölümdekiler doğrusu bayağı iyiydi Dilini ağzımın içinde hissettiğim zaman daha da sertçe surtunmeye başladım O anda sanki bütün sinirlerim boşaldı Ben zevkten inliyordum Ellerimi götüne attım.

O da nefes nefese kalmıştı Beline bastırarak Numan Beye doğru iyice eğilmesini sağladım Omuzbaşlarımdan ve ensemden başladı yağlamaya Burada gizli kalacak herşeySaçlarımdan okşayarak bana bakıyordu.

İsmail hoca odada yalnızdı, masasının arkasındaki koltukta oturuyordu Adam başı ortalama yaklaşık 1,5-2 dakika düşmesine rağmen gerçek daha farklıydı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*