Elindeki telefonu tutmuş bana gösteriyordu bu sırada Sen gevşet güzel götünü Üstelik hiç utanmadan kendisinin kocasına götten verdiğini söylemişti Herkesin hayatı farklıydı neticede Başka kadın fikri beni heyecanlandırıyordu ama başka tek erkek fikri beni adeta delirtiyordu.

Ama bir yanım da sadece benle olsun, beni sevsin istiyordu “Bazen sikmeye doyamıyorum Diliyle penisin tepesini yalayıp ağzına alıyor, sonra da alabildiği kadar emiyorduAyrıca beni koruyamayacakmısın dedim Tecavüz ettiği zamanlardaysa külotuma, eteğime, üstüme başıma boşaldığı çok olmuştu.

Daha önceki gezilerde fırsat varsa deniz, havuz vb imkanları değerlendirdikleri için Mehmet açısından tuhaf bir durum yoktu Burun deliklerim kocaman olmuşlar, ihtiyacım olan havayı alabilmek için büyümüşlerdi Konuşmuyordu Bana, “Domalsana!” dediğinde tuhaf oldum Günter’in sesleri çatı katını dolduruyordu.

Ben tezgaha dayanmıştım, bacaklarım çok hafif ayrıktı Deliriyordum Tatlı oğlanım başını iki yana sallıyor, pelte gibi olmuş göt bölgesini iyice gevşetmiş ne olacaksa olsun der gibi bana bırakıyordu Zenginlik böyle bir şeydi sanırım Taşaklarını tutup sıkıyor, aşağı çekiyordum.

Kafayı yemek üzereydim ama kendimi tutmam gerektiğini biliyordum

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*