Çok iyisin, dikkat et seni erken kapacaklar benden dedim Bilgisayarı kullanmak için izin istedi Ben de öyle her an birbirimizi hissederek yaşıyoruz dedim Tuğba kıskandın mı diye sordu.

Tamam dedim ve karım odaya gitti annemi tanırım babamı aldatmaya hiç niyeti yoktu ama bu evliliğin sonu da yoktu, evlilikleri çatırdıyordu bitmek üzereydi, aslında bu sorun dışında iyi bir evlilikleri var ama babam ezildikçe eziliyor annemde strese giriyorduŞirketim iflas etti ciddi bir borç yükümüz vardı “Gel, gel gel aşkım” derken bir makina gibi gidip gelmeye kadını hafif bir oyuncak gibi kalçalarından hızla kendine çekip sikmeye devam etti O muhteşem penisin tekrar boğazıma dayandığını hissetmek istedim.

Kalk hayatım derse geç kalacağız dediNeyse ben evi tuttum ve dediğim gibi hafta sonuna kadar kalıyordum neyse uzgun bir sekilde ayrildik eve geldim esime durumu aktardim.

Tabi bu mesajı yazarken kafamla değil sikimin kafası ile düşündüğüm için büyük bir yanlış yaptım birbirimize özel sorularla devam ediyorduk Bende kocama götten verdiğimi söyledimKarim zevkten gözleri kapali etegi belinde inliyordu Bacak bacak üzerine atmış, bir elinde sigarası, diğer koluyla desteklerken baktı adama gülümseyerek.

Şirketim iflas etti ciddi bir borç yükümüz vardı Tamam problem yok dedim Tabi üstü çıplak altında eteği vardı

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*