Bilenler bilir bu otobüslerin en arkasında koltuk yoktur O gece tam 5 defa tekrarladık bunuMeşgulsün sanırım öptüm cnm sonra görüşürüz deyip yazmayı kesti Sonra “Ölürüm bu göte, ölürüm!” diyerek, yarağını götümün deliğine dayadı ve zorlamaya başladı Birkaç saniye öylece kalıp soluklanmaya çalıştım.

Kalın kolları ile belimden tutup kendisine doğru süratle çekerken bir an dibine kadar gömülen yarağın içimi yırttığını zannettim Eniştemin yanına geldiğimde bana öyle bir baktı ki, kesin içinden (Vay orospu vay! Baldızım olmasaydın eğer, seni şimdi şuracıkta nebiçim sikerdim!) diye geçirmiştir İçime girmekte hiç zorlanmadı Aletini içimden yavaşça çıkarttı ve son bir şaplak attı, dışarıya gülümsüyor götümü sağa sola sallıyordum Fışkırmaların amımın diplerine şiddetle çarpıp yan zarlara dağıldığını duydum.

Kafasını zor alıyordum ağzıma” dediO esnada banyodaki telefonu gizli nodan çaldırdım Epey bir uğraştıktan sonra başını ağzıma almış, dilimle başında daireler çiziyordum.

Ben de uğurun kucağına oturuverdim Azmıştım ve artık hiç utanmıyordum Kalkıp beraberce banyoya gidip,birbirimizi yıkamaktan çok okşayarak biraz temizlendik İnanamıyordum—Bak hayatım, biz Emre’yle birlikte iki senedir ilişki yaşıyoruz.

Adam bana;—Hadi bakalım sevgilim, artık içindeki oyuncağı çıkart Asla yaşadıklarımızdan söz etmeyişi beni daha da tahrik etmişti

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*