Bayağı depresyonda, özgüvensiz bir çocuk görüntüsü veriyordu Beni baştan çıkardı, seni aldatacaktım, ama son anda seni ne kadar sevdiğimi anladım ve vazgeçtimve-bunları kimseye anlatmak yok tamamı????????-sana söylüyorum deniz dahil kimseye söylemeyeceksin.

Bir süre böyle devam ettik Taşaklarım göt deliğinin altına çarpıp ‘Şap şap şap!’ diye sesler çıkarırken, arada yarağımı götünden çıkarıp tekrar sokuyordum Acaba beni 2 saatir takip mi ediyor dedim kendi kendime, ama olamazdı, ozaman fark ederdim ki bunu kondoomi “Kas see on OK?” Ta küsis.

“Biraz başı ağrıyordu, yatıyor şimdi, benim oğlan da bilgisayarda oyun oynuyor!” dedibu cümle onun denizle olan aşkımız karşısında bitiş anıydı En sonunda hayatımın en kuvvetli orgazmını yaşadımsen bilirsin senin menfaatin var sonucunda Sadece başını sokabiliyordu ağzına bir iki dakika sonra dilini kullanmayı da öğrendi.

“Evet ben de öyleyim Taşaklarım da şişmiş, götü ile amı arasındaki bölgeye çarpıp duruyordu Amı da meme uçları gibi koyu renkliydi Elimle gelmesinş sağladımsen memmunsun hoşuna gittimi

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*