Kız gibisin Biraz daha dudaklarımı öptükten sonra anidenüzerimden kalktı ve “1 saniye bekle!” deyip diğer odaya geçti.

Mehmet amca, ablamın bacaklarını omuzuna alıp, sikini amcığına yerleştirince, ablam çok daha sesli inlemeye başladı Annem neden mastürbasyon yapıyordu ki ? Evliydi babam yanındaydı” dedim ve kamerayı şarja koydum Kaygan olan amda rahatça gidip geliyordum.

Artık yarrağının geri kalanını da içimde hissediyordum Kadın böyle şeylere bayılıyor İle göz göze geldik o kadar tuhaf bir durumdaydı ki !Vitali yatağa oturdu ipi çekerek İ’ı kendine doğru çekti dudaklarından öptü, misterra emir verir gibiSosisi moyko!Prap turkis!Karım hemen Vitali’nin kocaman penisi tutarak yalamaya başladı Hava kararmadan bende duş almak istiyordumÜzerinde yine tayt ve askılı tişört vardı.

Herhalde zincirleme orgazm oluyordu ki, amından süzülen sular taşaklarıma kadar akıyorduBiz ayşeyle çarşıya çıkmış seksi süslü renkli şeyler aldık ayşe bana ne yaptığının farkındasın dımı dedi yakında herkes duyacak ve sana sarkacak dedi;vaalla bu yaştan sonra beni sikeceklerse herkese vermeye razıyım az önce içerde dağıtıldımm kız harikaydı dedim,o da güldü sen harbi orospuymuşsun abla dedi,ve heh işte buldum dedi bana arkası bildiğiniz ipli kızların bile giymekten çekineceği bi tanga aldı hemde arkasında boncuklar vardı Yengem, “Ocaktan yakabilirsin Dudaklarıdudaklarımı hapsettiği için bağıramadım, ama geriitelemeye çalıştım O zaman bir umuda kapıldım, işte o zaman; belki de onu vazgeçirebilecektim.

başka bişi söyledi onu yaptım dedim oda o zaman sen bilirsin git kapıyı kitle dedi Ben daha demeden elleriyle erkekliğimi sardı ve bana mastürbasyon yapmaya başladı Kamerayı da elime tutuşturup nasıl kullanacağımı öğretti Dilimi götüne sokuyor, büzüğünü yumuşatıyordum Ardı ardına 2.

Onu böyle uysal hale getirmek için bayağı uğraşmam gerekmişti ama emeklerimin karşılığını yavaş yavaş alıyordum Sonra parmağını götüme sokmayı denedi Biz artık kendimizden geçmiş kuduruyor ve o zevkle değişik değişik sesler çıkarıyorduk Eğilip anahtar deliğinden görmeye çalıştım Fazla dayanamadım ve ağzına boşaldım

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*