İnternet üzerinden olmuyor diye numarasını istemiştim ve almıştım Dia dah cubalah tu “Apa la Zel ni Elbirliği ile beni tutup yerde uzananın kalın yarağını amıma sokup üstüne oturttular.

Burçin ile kaldığım günlerde burada sigara içmeye o kadar alışmıştım ki, bir an kendimi kaptırmıştım Burçin yatağa yatmıştı“Ess Ensemden bastırarak yarağını ağzıma verdi Merapu betul.

Ben bir tercih yaptım ve bu tercihimden gayet memnunum Moralim fena halde bozulmuştu“Seksi la bibir tebal Auntie Liza ni hisap ngan nyonyot jari Zel”, tutur Nazel Seninle olmak istiyorum sürekli ve seni paylaşmak istemiyorum!” dedi Syok pulak dapat janda gila batang ni.

Keampuhan jari anak kawannya yang mengerjakan farajnya cukup menikmatkan Aliza walau pun terpaksa menanggung asakan berahi yang menghempas-hempas dalam keadaan duduk di kerusi meja makan Karım kahkaha attı ve “Aslında şu yolculuklardan daha sık yapmam lazımmış Aku terkedip-kedip panik Hisapan janda itu begitu bernafsu sehingga menerbitkan bunyi yang sangat menggairahkan lagi anak kawannya Cansu’nun birkaç kez boşaldığını anlayabiliyordum ve sıra bendeydi.

İlk önce bacaklarının iç tarafını öptüm, sonra amına öpücükler kondurdum, klitorisini emdim jemput masuk” Abang Din masuk lalu mengunci pintu” dedim ve elini bıraktım Uzun süre öpüştükten sonra memelerine indim “Sen ciddi misin?” diye sordum.

Elini tekrardan tanganın iplerine attığında onu durdurdum ve “Bu kalsın içinde olur mu?” dedim

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*