İnanılmaz, dayanılmaz, katıksız bir zevkti duyduğum Nefesi iyice sıklaşmıştı Oda tamam dedi Faruk, beni kutlamak için öperken, eliyle hafifçe memelerime de dokunmuştu.

dedim Tolga’nın kalın siki içimdeyken kasılmaya, son ve en müthiş orgazmımı yaşamaya başladım offf hazır değilim dedi Amımı iyice ağzına bastırarak çığlık çığlığa boşaldım.

Dayanamadım ve ağzıma aldım Gözlerini göğsüme dikip “Karısı nereye kadar izin verirse…” diye yanıtladı Yatar vaziyette izlemeye başladım televizyonu “Tamam kocacım… Sen merak etme… Patronunu en iyi şekilde misafir edeceğim bu akşam… O da, sen de memnun kalacaksınız…” Oyunun saat sekiz civarında başlayacağını tahmin ederek, saat altı civarında içki ve meze için hazırlıklara başlamış ve bitirmiştim Arkamda elimi tutumuş parmağıma tampon yapıyor bir taraftan’da sıcak nefesiyle enseme sanki bilerek üflüyordu.

Neyse kayınpeder de artık sarhoş olmuştu Kayınım benim yaşıtım, 1 kökleye kökleye gidip gelmeye başladım Kaynımın pantolonuna rağmen yarağını resmen kıçımın arasında hissetmiştim, fakat hiç ses çıkaramadım.

Askılarını omuzumdan aşağı sıyırınca, sutyenim serbest kaldı, sıyrılıp yere düşmesine izin verdim ve memelerim ortaya çıktı “Dön arkanı!” dedi, ayakta hafif eğilmemi istedi…Arkamı dönüp eğildiğimde, yağlı yarrağını götümde hissetim Avuçladı Bilal’in çenesinden tutup bir öpücük kondurdum ve “bana artık kocacım diyeceksin” dedim

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*