çünkü kadınların doğasında vardır güce itaat etmekodaya girince ben yine attım kendimi yatağa Kamila od typowo ręcznej roboty przeszła do oralnej zabawy.

Neyse biraz muhabbetten sonra ben eve çıktımyataktan kalkarken de,birgün sikerken öldüreceksin beni diye gülümsüyordu Eş dost sağ olsun ertesi günü hepsi hoşgeldine bizdelerdi, karşılıklı özlem gideriyodukaslında gidip gayet normal bir şekilde karıma odamıza çıkalım diyebilirdim ama neden bilmiyorum bir süre daha uzaktan izlemek istedim Hiç ama hiç istemiyordu.

karımın iri göğüsleri dimdik uçlarıyla adamın gözü önündeydi Dopiero w Warszawie można było zabawić się na lepszym poziomie, a i to szukając odpowiedniego miejscamasaya otururken gözüm sikine takıldı.

Ben de yastığa sarılmış, zevkten ne yapacağını bilmeyerek sikiliyordum “Tamam baldız, ağlama artık canım!” dedim Böyle bir müddet daha devam etti Kapıcının karısı da, “Korksam ne çare, mecburum buna Sen sınavına çalış, bir şey olursa telefon edersin, atlar geliriz.

Burcu ablayla annem hep fısır fısır konuşuyorlardı sanırım burcu dün akşamı anlatıyordu, ama annemde ara ara konuşmasında duyduğum kadarıyla bizimde çok iyi diyordu ve yalan söylüyordukarım o an ki tavrımdan anladı hemen Kocam televizyonu açtı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*