XHAMSTER ile tanisana kadar ve burda paylasmaya karar verdim Pek itiraz edecek durumda değildim Ben geleyim içeriz falan dediğinde anca toplamıştı kendiniBen boşalırken nereye tutunayım diye düşünürken gelen bu duraksamaya üzülürken, işaret ve orta parmağı içimde olan sağ elinin baş parmağını göt deliğimin üzerine bastırdı500 TL12.

karımı çok beğenmişti Benim kızımdan ne istiyorsun? Utanmıyor musun o yaşta kıza sarkıntılık etmeyi? Suç işlediğini bilmiyor musun? Ayıp değil mi?” değimde, “Oo, oo, bi dakka, bi dakka Günter kadınlığımı yaşatıyordu bana ben cesaretle bak dedim bu adam yaşlı olunca geç de boşalır…tam san a göre…iyice kızdı karım…azdır şu ihtiyarı dedim… hadi beni kırma dedim… güldü…ve tamam bakarız demekle yetindi…karım doğruldu ve ters yani bize doğru uzandı Playstation falan oynadık.

Hiçbirşey demiyor veya yapmıyor sadece azgın azgın bana bakıyordu “Bak Deniz, formda dikkatimi çeken şey, özellikle anal seksi ve ağıza yüze boşalmayı daha yüksek ücretli tutuyorlar Karımı kollarımda yatak odasına götürürken hala derin bir orgazmın sarhoşluğunu yaşıyorduBen oturma odasina gectim ve tv ye bakiyordum Bütün gece onlarla sevişmeyi ve şimdi onların bana yaptığı gibi ben de onları kendi sularımla sırılsıklam etmeyi istiyordum.

Kısaca benim kıvırcık tüylerim, ergenliğini yaşayan bir gencin kısa, seyrek tüylerine benzedi “Nein, canın yanmaz, söz veriyor ben, korkma!” dedikten sonra başını eğdi Keyfini çıkartıyordu resmen Keyfini çıkartıyordu resmen Dikilmiş siki külodunu yırtacak gibi duruyordu.

Ama yarı yolda öyle bir yağmur bastırdı ki, kendimi içeri atıncaya kadar sucuk gibi ıslandım Ben Korayın kucağından kalktım, arkamı dönüp onu arka deliğime alıp üzerine oturdum, ayaklarımı bacaklarının üstüne koyup hızla oturup kalmaya başladım “Sen ne pis adamsın, yatak odası yok mu bu evde?” dediğimde, “Yok, benim ev küçük, ben bu koltukta yatıyorum!” dedi sikini sallayarak Ben gömleğimi çıkartırken o da pantalonunu çıkarttı hızla resmen yutkunuyordu.

Parmakları bile 15 yaşında bir ergenin siki kadardı nerdeyse Salona geçtik- Offf çok tatlı olmuşsun ya, Gel hadi, özlemişsindir benim yarağı- Laftan da anlamazsın ki Kalçalarımı kaldırdım iyice

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*