İkimizde hazırlanıyorduk benim yatağımda Hacer’i kasıklarından tutup kendime doğru çektim ve sikimi sokup çıkarmayı hızlandırdım Fakat bütün gün onun yarrağını ve seni düşündüm Daha sonraki günlerde o delikanlılarla bir kere daha tekne gezintisi yaptık, karımı evire çevire siktiler, götünün üstüne 2 gün oturamadı… .

Gittim Salim dayını uyandırdım, belki birşey olur diye Yengem benim gözümde mükemmel vücudu olan kusursuz bir kadındıHaziran ayında yaşamış olduğumuz bir olayı bu siteye yazıp yazmamaya bir türlü karar veremedim Yerleri sildikçe göğüsleri yerinden oynuyor, adeta daire çiziyordu Elimde olmadan Burhanın yarrağının senin amına girip çıktığını hayal ettim.

Yengemin kalçaları, baldırları mükemmeldi…Ben yerleri temizlerken, yengem, “Senin bu yeğenin her yere kaka yapıyor…” diyerek tebessüm etti niye ne olduki dedim” dedim ama öylece yengeme sarılı kaldım Dürdane etek giymişti, otururken gözüm eteğinin altına takıldı, eteğin altında hiçbirşey yoktu İnanılmaz heyecanlı bir andı bu benim için.

Off be, benim için dayanılmaz bir duyguydu bu Yengem 35’ini bulmuştu ama göğüsleri ve kalçası halen taş gibiydi Çünkü ailem kendi istediğim birisiyle evlenmem için bir şans vermişti, bu olmayınca onların dediği oldu Halaoğlu yengemden 8 yaş büyüktü ve çirkin hiç bir alımı olmayan bir erkekti Çıldırdım, hemen yengemin bacaklarını omuzuma aldım, sikimi amına soktum ve pompalamaya başladım.

Sikim iyice küçüldüğünde çıkarmak istedim, ama Hacer, “Hemen çıkarma, nolur biraz daha kalsın içimde!” deyince bir iki dakika daha durdum içinde

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*