Sara başka mekana gidelim, biz bu kadar para vermek istemiyoruz falan dedi ama bir yandan da dans etmeye başlamıştı bile O anda elimi annemin kısa geceliğinin altına sokarak kilodunun üstünden amını okşadım ve “anne dayanamayacağım seni istiyorum izin ver bana” dedim Viagra’nin da vermiş olduğu azim bitmek bilmiyordu Sessizce bunlar sana girse nasıl olur dedim, saçmalama cevabı geldi ama ben genede icimdeki hissi dinledim ve onları aldım Ben salonda sinirli bir şekilde kitaba bakıyordum.

Ben:Evet eğlenceliydi gerçektenTuvalete soktuğum anda eşimin ağzına sikimi dayayarak sakso çektirmeye başladım çabuk odana defol dersine çalışmaya başla dedi Bir yandan okurken muzu eline alarak soydu ve ağzına götürdü Ben de “tamam anne onlar da benim doğum günümde kendi hediyelerini aldılar” dedim.

Sen dedi… ben sonra gelecem deyince içinden geçenleri okur gibi oldum İçinde külot yoktu Ayak bileklerimden tutup bacaklarımı yukarı kaldırırken, yarağı da kayganlaşmış amımın derinliklerine birden bire giriverdi.

Annem “oğlum yapma şimdi olmaz” dedi Bir gün alış veriş yaparken sebzelerin önünden geçerken askıma bunlara bak dedim göstermiş olduğum bir file içinde zenci yarrağını andıran kabaklardı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*