Can hızlandı, hızlandı ve böğürerek götümün içine boşaldı İzlenmek, ya da izlemek de bunlardan biriydi Buğra’yla Can sigaralarını keyifle tüttürürken, şimdi Berk’in altındaydım.

Ne var gülecek bunda, insanlık hali dedim Balkonların yan tarafları yüksekti, anca eğilerek bakarsan yan odanın balkonu görülüyordu Az sonra dölleri fışkırmaya başladı Çünkü çok korkuyordum, yengem çok dindar, namuslu ve çok da ters biridir Hem halam da eniştemden uzakta, bu gece o da bir kadın olarak zevkini yaşasın.

Buğra’nın yarağı Berk’in yarağından biraz daha kısa ve inceydi, açıkçası hoşuma gitmişti bu “Ben o yarrağı yedikten sonra çok yorgun olurum ama!” dedi Karımın artık inlemeleri artmış, altımda zevkten kıvranıyordu Ebru, ailesinin geri döneceğini, ama kendisinin bir 10 gün daha (okullar açılıncaya kadar) kalacağını söyledi Ona öyle bir güven duyuyordum ki, “Olur sevgilim!” dedim.

O da ona “annemi sikmek istiyorum” falan demiş, Beyzada şok olmuş Banyoya götürdüm bunu Fatma kucakladı beni, hem sevinçten ağlıyor, hem beni öpüyor, “Halacığım senin sayende ben bu zevki ilkkez yaşadım! Yoksa yuvamı yıkmayı göze almıştım!” diyerek Demek ki kendi aralarında Prezervatife Emzik diyorlardı Ama Mustafa abi çıkarmama izin vermiyor, başımdan tutarak adeta ağzımdan sikiyordu beni.

Sonunda dolmuş geldi, en arkada sadece 1 kişilik boş yer vardı Gerçi onun boşaldığını bilmiyorum, bana boşaldığını söyledi 28 yaşında, dul bir bayanımBu arada ablam da tv izliyor, ancak ne yaptığımı falan izliyor farkındayım.

Kocamla boşanma sebebimiz de buydu aslında “Kıllı mı?” diye sordu Bir kız sesi, “Tanıdın mı beni?” dedi Berk gömleğimin düğmelerini açmaya başlayınca, “Dur!” dedim, ama içimden devam istiyordum

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*