Bu arada Recep benimle de konuşmaya başlamıştı Sabah saat dokuzda uyandık Duşa girdik beraber, ama sevişmeyi tamamlamış gibi hissetmiyoruz Küveti hazırlamıştı Kalcalarinin arasinda kaybolmustu.

Kendini arkaya kocama dogru bastiriyormus Buse’nin götünü biraz tokatladıktan sonra tangasını çıkardı ve bana fırlattı Evli cift, denizde biraz yuzdukten sonra, kadin, kocasina, “O kadar atesli sahneyi, canli olarak seyrettikten sonra, benim atesimi sondurmeyecek misin?” diye sorup, gulumsedi Akşam yemeği dağıtılmıştı, ablamı zorla kaldırıp bir iki lokma bir şeyler yedirdim Ben boşaldıktan biraz sonra da Emre beni önünde diz çöktürüp yüzüme boşaldı.

Esim, onun kafasini arkaya dogru cevirerek, rujlu dudaklarina yapismis O nedenle, kocami bir baska kadinla dusunmek, hem beni cok heyecanlandiriyor, hem de kocamin beni daha arzulu bir sekilde sikmesini sagliyor Biliyorsun, daha once bana hic kimse dokunmadi Esim yine hic inkar etmeden cevapladi Bugün yataktan kalkmam heralde diye düşündüm.

İstediğinizi yapın ona!” dedim Silikonlu dadaklarını öpmeye başladım Ohhhhhhhhhhh bir elim yağda bir elim balda, bir yandan annem yarağımı emerken, oğlumun götünü okşuyordum

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*