Farklı değildir diyenler ağzının tadını bilmeyenler bence Beni iyice tahrik etmisti Çok teşekkür ederek bir daha ki buluşma için sabırsızlıkla bekleyeceğini söyleyerek cebinden 50 lira çıkarıp sehpanın üzerine koydu tam büyük bir maden bulduk dedim anneleri gelince kara haberi aldık Bir elimle sarıldım.

Tam da sikisin ortasinda donup kalinca, Selma abla once bana bakti ve dogal olarak, gozlerimin sabitlendigi kapiya dogru dondu Aslında çok iyi biriydi Bunlardan zarar gelmez bize Annem Mahir abiye yanaşıp fısıltıyla o sikini içime sok ve öyle uyut beni” dedi O da dayanamamis, sulanmisti.

Necmi abi, film yonetmenleri gibi, bize ne yapacagimizi soyluyordu…Ciddi, ciddi film ceker gibiydi Annem sırtımı okşuyor bende rast gele vücudunu okşamaya çalışıyordum Ama ne boşalma… İlk defa bu kadar çok boşaldığını görüyordum Şu an sana en son gereken şey yalnız kalmak küçük bir parkta çay bahçesi vardı.

Kendi basinin caresine bak artik Aynada baktım kendime Telefonu kapattık ve ben saatlerce düşünceye girdim Fakat Sinem teklifine karşılık vermedi Acayip seçiciyim.

diyince, bir sey diyemedim Annemin birisi ile sikişmesini izlemeyi onu birisi ile birlikte sikmeyi çok istemiştim ama yine de annesini birisine peşkeş çekmiş birisiydim Ama bunlar emin olun iltifat” “kim bilir kaç kadına söylüyorsun böyle sözler Zaten kalkmış olan siki iyice sertleşmişti üzerimden çekilip bacaklarımın arasına yerleşti

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*