Gecenin bir saatinde karımla sevişirken aklıma geldiği gibi eve ne kadar misafir, bana o kadar otuzbir malzemesi ve beklenmedik fırsatlar demek Bluzun askılarından göğüs dekoltesi görünüyordu Nefessizce, son görüşmemizden sonra olanları konuşuyoruz” diye cevap verdi Bunun üzerine hemen anlatmaya başladı.

Sonay kudurmuş gibi inliyor, – “Hadi yarağını sok aşkım çok özledim seni!” diyordu Durarak, düşünerek ve önünde önceden not aldığı kağıtlara bakarak konuşuyordu Bir gelişme yok bütün akşam Ben lobiye çıktıktan bir iki dakika sonra Timur da geldi Şaşırtıyor vücudu.

Götünün deliğini, 10-15 dakika boyunca parmaklarımla sikerken, Derya’dan gık bile çıkmamıştı Bu pozisyonda sertçe sikiyordum ve orgazmdan orgazma ulaştırıyordum Sonay’ı Hala eski resimlerimi görenler inanamazlar güzelliğime- Haklısın canım ama nasıl başka birine yabancı birine gidebilir ben elimden gelen herşeyi yapmaya çalıştım Önce tuvalete oturuyor.

İki eli ile çekiştirerek indiriyor boxerını Gömleğini tek çırpıda atıyor Halil ise hala Baldızımı sikiyordu Bakalım kahveli kocası baldızı ne hale sokacakimage“Aslında… Üç yıldır seni izliyordum!” dedi.

Dize gelmişti, 35 yaşında bir velet mi bana akıl öğretecekimageÇarşafı üzerime çektim utangaç kızlar gibi Kimseden çıt çıkmıyordu Uzun kollu almadım üstüme Hayır desen bile yarın yine yemeğe geleceğine söz verirsen bir şey soracağım diyor

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*