Yeniden içine girdim ve gidip gelmeye başladım Bu sırada yarağımdan akan döller Zarife’nin eteğine bulaştı biraz Amının içindeki elim vıcık vıcık olmuştu Annem hemen anladı Onu yanaklarından öptüm.

Zarife yine üzerine uzun krem renkli pardesüsünü giymişti Yukarda soğuk bir duş aldım, bornozla aşağıya inip kendime bir duble rakı daha koydum Zarife dirseklerinin üzerine çökmüş, zaman zaman başını arkaya çeviriyor ve sürekli inliyordu Karım bunlarla yürümekte zorlanıyordu, ama ben, “Alışırsın!” dedim” dedim.

Onu bu akşam iş görüşmesine götürdüğümü sanıyordu, ama ben onu sikmeye götürüyordum! Bir apartmanın önüne geldik Adam karısını sehpaya yatırdıktan sonra Burak’ın yarrağını karısının amına yerleştirdi Onunla beraber ben de zevkin doruklarındaydım Eve gidene kadar bir daha konuşmadık.

Deliğin yarağıma yaptığı baskı boşalmamı geciktirmişti ben kekelerek n ne nee diyorsun anneeee diyebildim Bunu duyunca istemeden sikimin sertleştiğini hissettim Artık üçümüzünde inlemesi müziğin sesini bastırır bir hale gelmişti Yanıyordu sanki

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*