Artık bende Pelin gibi çıplaktım Yaşar abi beğendin yani dedi sıcacık ve yumuşacık kafasını zorlayarak içime aldım.

gayet düzgün ve temiz birine benzıyordukafasi girmiyorduSağ elimle de kalçalarını tokatlıyordumsikimin sadece ucu giriyordu nefis bir duyguydu çok dayanamadım ve sikimin ucu girmişken deliler gibi titremeye boşalmaya başladım.

guzelce opdum avm de geziyoruz ama benim aklım sikimde Annen anahtarı bana bıraktı ve dedenlere gitti dedi Pisttekiler sarmaş dolaş dansa başlayınca hadi bizde dans edelim dedim.

ben hemen kapinin arkasina saklandim Yaşar abi iyi yaptın tabi vakit geçer burada senle yapacağımız çok şey var daha bak sigaradan başladık dedi iki elimle ayırıp önce şöyle bir bakmak istedimhayallerimi gerceklesdiriyordum.

geçip oturdum ben biyerde Artık birçok şeyi aşmıştık, hatta ben okuldan çıkarken beni balkonda beklemesine rağmen hiç seslenmiyordu, ben bazen direk ona gidiyordum bazen de eve uğrayıp üzerimi değiştirip öyle yanına gidiyordum Arayan candiTam o sırada mesut jipi ile gelmiş korna çalıyordu, pencereden uzanıp iniyoruz diye seslendim.

Torbalarını avuçladım fazla acıtmamaya çalışarak, uzun tırnaklarımı etine batırdımben kendimi istetmemi bilirim dedi Neymiş efendim abisinin yaşındaymışımda, beni o gözle görmüyormuşta falan filan Birgün telefonda bu olaylardan dolayı kavga ettik ve benle yaklaşık 1 hafta düzgün konuşmadı Öğleden sonra okul çıkışı bir kafede oturup samimi arkadaşlarımızla doğum gününü kutlamıştık, bir tişört ve kot pantolon vardı üzerinde

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*