“- “Dün gece başka türlü konuşuyordun Acaba içeriye kolayca girebilecek miyim diye düşündüm Yavaşça elimdeki yağı göt deliğine ve etrafına sürmeye başladım”- “PekiBir ara gidip geldiler, konuşurken elimi attım baktım Hasibe Teyze içindekini çıkartmış, eteğini yukarılara sıyırıp amcığını okşamaya başladım, ayağımı uzatıp Zerrin Teyze’nin de çıplak olup olmadığını kontrol ettim.

Uzerine amimi yerlestirdim Bu herifle sikismeye doyamiyordum Aksine, sırım gibi adaleliydi Yarağımı yengemin ağzına soktukça -“Bluk, bluk”diye sesler çıkıyordu” diye inliyordu.

Cunki, artik kocam yokken, baskasiyla yapmak istemiyordum İçkilerimizi alarak, piste biraz uzak, nispeten kuytu bir yere geçip oturdum Turgut’un gırtlağından bir zevk iniltisi koptu Sen ne yapıyorsun çok yoruyorsun bu iş güçle uğraşarak kendini Akşam o kadar sikilmiş ama doymamıştı.

Heyecandan dayanacak gücüm kalmamıştı, kadının kulağına, “Boşalacam!” diye fısıldadım Restoranda yemek yedik Bir anda çekildim Zengin olmasına rağmen zengin ama gel gör ki elinin altındakinin kıymetini bilmez Aman allahım, ne kadar güzel göğüslerdi.

Heyecandan dayanacak gücüm kalmamıştı, kadının kulağına, “Boşalacam!” diye fısıldadım Kocam şaşkındı ama umurumda değildi Tamer’in kemkümleri arasında Sinan arkadaşına aldırmaksızın odaya daldı Ben mutfakta sigara içiyordum Kaçmaya çalıştım, ama kalçalarımdan belimi sıkıca kavramıştı.

Ağva yoluna girdiğimizde yol tenha idi ona – “Ehliyetin var mı?” diye sordum

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*