Umarım babama söylemezdi Yatak odamıza kadar onun ellerinden tutarak geldimAlmanyaya, ailemin yanına gelmiş, okula başlamıştım Bir süre sonra saçlarımıokşamaya başladı, “O pezevenk kocan senin kıymetinibilmiyor, üzülüyorum senin için!” dedi.

Acıyla “Mehmet amcaaa!” diye bağırdım Bana, “Harikaydın bebeğim! Nefis bir götün varİçimden küfrede küfrede mutfağa yönelirken annemi o bordo bornozu ve kafasında havluyla gördüm Ben de erkeğimi ateşliyor, “Boşal kocacığım, boşal, döllerinin hepsini istiyorum!” diyordum Birgün çok güzel bir macera filmi oynuyordu.

Yaşım ilerledikçe bu sevginin masumane sevgiden çıkıp yoğun bir arzuya dönüştüğünü hissettimkarımda artık direnmeyi bırakmıştı Sanki benim ilk defa adam gibi yarak yediğimi hissetmiş gibiydi Ben alta geçtim, yengem ata biner gibi yarağımın üstüne oturdu, kalçalarını sağa sola kıvırıyor, oturup kalkıyordu.

” dedi Daha sonra bosalacagimi anlayarak icinden ciktim, ayaklarinin uzerinde duramiyordu, kendime dogru cevirdim, dizlerinin uzerine yigildibende içinde bulunduğumuz durumu anlattım”Ah Hasan arabanın arkasına bindi, ben herzamanki gibi önde kocamın yanında oturuyordum.

Yengem fincanları mutfağa bırakıp gelince, “İstersen sen de bir duş al, rahatlarsın, hava sıcak zaten.

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*