O gece benimle hiç konuşmadıne ararsan var bakmak istermisiniz diye bahce duvarinin öbür tarafindan seslendi,Annemde oglum ay sonu kimsede para kalmadi deyince ,cocukta abla taksitle zaten pesinatada gerek yok dedi Ben de biraz beklemesini söyleyip aramak için içeriye geçtimKendisi makine mühendisi, iki gün önce eskisehire cikti askerligi oraya gitti Ancak bu anlatacağım durum anlatmaya değer bence.

sonra dikkatimi cekti pencereler hala acikti,perdeleri cektim ve isigi actim Kocama Vermediğim Götüm Almana Nasip Oldu! (1) (Marziye 37 Y Geri uzatıp, “Bunu sokunca acımaz mı?” dediğimde, “Yok, nein, acımaz, başka bir şey var!” dedikten sonra bu kez sehpanın altındaki çekmeceyi açarak başka bir şey aldı Sertleşmiş sikini resmen bacağıma dayıyordu Dudaklarıma yumulurken gözlerimi kapadım.

Bunları oglum Hakan duyduktan sonra başıma gelenleri diger hikayemde anlatıcagım Amımda ve kasıklarımda, bacaklarımda siyah tüyler veya kıllar olsa da götümün üzerinde ve yarığında kıl veya tüy yoktu Önce böyle birşey yaptığım için çok şaşırdı Odaya girdim.

Devamlı götümü kaldırıp indirmek, dizlerimi büküp doğrulmak beni de yormuştu, ama aldığım tarifsiz zevkle gidebileceğim yere kadar gitmek niyetindeydim Mehmet biraz işi ileri götürmeye karar verip bikininin fiyongunu çözüverdi Birkaç sefer götten zorla yapmaya kalktığında kaçıp elinden kurtulmuş, kendimi banyoya kilitlemiştim Sarı uzun saçlarını geriye attıktan sonra belimden tutup kendine çekti beni Karşılık vermedim, ama kendimi geri de çekmemiştim.

Renkli bir gece onu bekliyordu 80 kilo geliyordum, ama Günter hiç bunu hissetmemiş gibiydi Temiz, tıraşlı amının etli dudaklarını emmeye başladığımda, “Uhhhh!” diye bir inilti çıktı ağzından Etli dudaklarının kenarından kasıklarına beyazla krem rengi arası sümüksü bir sıvı akmış, örümcek ağı gibi havada asılı kalmıştı

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*